Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 13:43 Bu haber 2330 kez okundu
 
FATİH ÇAMLIK’TAN BASIN AÇIKLAMASI
Ak Parti Gülnar Eski İlçe Başkanı Fatih ÇAMLIK, Sosyal Medyada Aleyhinde Yapılan Paylaşım Üzerine Basın Açıklamasında Bulundu.
Haberi


Ak Parti eski İlçe Başkanı Fatih Sıttık ÇAMLIK, Sosyal Medyada aleyhinde yapılan paylaşım üzerine sitemize basın açıklamasında bulundu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:
 
 Değerli Gülnarlı hemşerilerim, Bugün sosyal medyada şahsıma pervasızca bir saldırı olmuştur. Bu konunun aydınlatılmasını lüzumlu gördüm.
 
İlçemiz Çukurasma mahallesi,  Anay sokakta bulunan Bahçe evimin bulunduğu yer,  mahallenin tüm kış sularının geçtiği dere yatağına yakındır.  Bu sebeple paylaşmış olduğum resimlerde de görüleceği üzere, evimin yolu ve önü sular altında kalmaktadır. Evime geçiş yapamıyorum.
 
Gülnar Meski Müdürlüğü’nden su tahliye borusu talebinde bulundum. Meski çalışanları talebimiz üzerine evimin bulunduğu yere gelerek incelemelerde bulundular. İhtiyaç doğrultusunda  boru verebileceklerini söyleyerek, bize üç adet boru gönderdiler. 
 
Meski çalışanlarının iş yoğunluğu ve kış şartlarının uygun düşmemesinden dolayı boruları uygun yere yaptıramadık. Kendi  imkanlarımla su tahliyesini yapıp evime geçiş sağlıyorum. Bugün sosyal medyada, bir dönem Ak Parti İlçe Başkanlığı yaptığımı  işin içine katarak, bazı kimseler  gayri meşru yollardan bu boruları elde ettiğimi dillendiriyor. 
 
Bir siyasi partinin ilçe başkanlığını yapmış olmak bir yana, bir Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşı olarak, bu hizmetlerden yararlanmak benim de en tabii  hakkımdır. Daha da  ötesi Meski’ye su, kanalizasyon, atık su bedeli vb. öderken halen bu hizmetlerin karşılığını alamadığım aşikardır. Aşağıdaki fotoğraflar bu durumu kanıtlar niteliktedir. Meski’den görevlendirilip su endeksi okumaya gelen çalışanların evime ulaşmak için nelere katlanmak zorunda oldukları da ortadadır. Evimin önü çamur deryası gibi ve yolu bozuk olduğu için, ilçe başkanı olarak değil sade bir vatandaş olarak Meski’den hizmet beklememde herhangi bir mahsur yoktur.
 
Böyle bir durum apaçık ortadayken, bazı kimselerin sosyal medyada şahsımı rencide etmeye çalışmalarını kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. 
 
NOT: Mobilden sitemize bağlanan okuyucuların haber fotoğraflarının tamamını görebilmesi için, haberin altında bulunan "normal masaüstü görünümü" sekmesine tıklayarak habere yeniden bağlanıp fotoğrafları görebilirler.
Kaynak: Editör:
 
Etiketler: FATİH, ÇAMLIK’TAN, BASIN, AÇIKLAMASI,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Diğer Haberler
En Çok Okunanlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı