MUT İLÇESİNDE GÜLNARLILAR KAHVALTI PROGRAMINDA BULUŞTU
Gülnar-Bir Derneği Mut İlçe Temsilciliği Gülnarlılarla Kahvaltı Programında Bir araya Geldi
300 defa okunmuş - 16 Nisan 2019 - Salı 17:12

Gülnar-Bir Derneği Mut İlçe Temsilciliği Yönetimi kurulu, 14 Nisan Pazar Günü Mut Öğretmenevinde "Mut'ta yaşayan Gülnarlılar Kahvaltıda Buluşuyor" programı düzenlendi.

 

Programa, Mut'ta yaşayan Gülnarlılar,Mersin'den gelen Dernek yöneticileri, Mut Kaymakamı Sn. Mehmet Ali AKYÜZ, Mut Belediye Başkanı Sn. Volkan ŞEKER, Gülnar Belediye Başkanı Sn. Alparslan ÜNÜVAR, Mut İlçe Sağlık Müdürü Dr. Sedat DOĞAN, Demirözü, Konur, Dayıcık, Örenpınar ve Mut Güzelköy Mahallesi Muhtarları, Ak Parti Gülnar İlçe Başkanı,Tevfik Kalemci,  Karaman ve Silifke İlçe Temsilcileri katıldı.

 

Programın Açılış konuşmasını  yapan Mut İlçe Başkanı Yafes DEMİR,Derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.Gülnarlıların birlik ve beraberlikleri üzerine vurgu yapan Yafes Demir, davete icabet eden herkese katılımlarından dolayı teşekkür ettiğini belirtti.

 

Gülnar- Bir Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Cengiz Ertürk toplantıda yaptığı konuşmada, Derneğin ilk kuruluş çalışmaları ile günümüze kadar yapılan etkinlikler, il ve ilçe temsilcilikleri, Derneğin temel ilke ve hedefleri ile genel misyonu hakkında bilgi verdi.

 

Ertürk Programa katılan tüm katılımcılara ve organizenin yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti ve bu vesile ile programa katılan Gülnarlı hemşerileri ile tanışma fırsatı buldu.

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...