GÜLNAR 100.YIL İLKOKULU ve ORTA OKULU KERMES DÜZENLEDİ
100. Yıl İlkokulu ve Orta Okulu Tarafından Düzenlenen Kermese Halk Yoğun İlgi Gösterdi
371 defa okunmuş - 25 Nisan 2019 - Perşembe 13:58

100. Yılk İlkokulu ve orta okulu tarafından düzenlenen kermes,  saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.  Sunuculuğu okulun Türkçe öğretmeni Zafer YILDIZ tarafından yapılan kermesin, açılış konuşması  Ahmet Metin TURHAN tarafından yapıldı.

 

Turan kermeste yaptığı açıkalamada,

 

Sayın Kaymakamım, Sayın Belediye Başkanım, Sayın Cumhuriyet başsavcım, Değerli protokol üyeleri, Değerli basın mensupları, kıymetli misafirler ve sevgili öğrenciler,  öğrenci veli kaynaşmasını artırmak, ve okulumuzun ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla Okul Aile Birliği tarafından düzenlemiş olduğumuz kermesimize hepiniz hoş geldiniz dedi. Turan, kermese katılan vatandaşlara ayrıca teşekkür ettiğini belirtti.

 

Konuşmanın ardından okulun öğrencileri tarafından, aşk ile maşuk gösterisi, balon patlatma yarışı, sandalye kapma yarışı, çuval yarışı, yumurta taşıma yarışı ve  halat çekme yarışı gibi birbirinden güzel etkinlikler  protokol üyeleri ve halk tarafından ilgi ile izlendi.  Yapılan gösterilerin ardından, kermeste yapılan çeşitli yiyecekler ve içecekler katılımcılara ikram edildi.  

 

Kermese, İlçe Kaymakamı, İlçe Belediye Başkanı, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Siyasi parti temsilcileri, öğrenci velileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

NOT: Mobilden sitemize bağlanan okuyucuların haber fotoğraflarının tamamını görebilmesi için, haberin altında bulunan "normal masaüstü görünüme geç" sekmesine tıklayarak habere yeniden bağlanıp resimleri görebilirler.

 

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...