5. TOUR OF MERSİN BİSİKLET TURU GÜLNAR’DAN GEÇTİ
5. Tour Of Mersin Bisiklet Turu Gülnar Geçişini Gerçekleştirdi
348 defa okunmuş - 26 Nisan 2019 - Cuma 17:08

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen bu yıl 5.’si düzenlenen ‘Tour Of Mersin Uluslararası Bisiklet Turu’ ikinci etabında Gülnar’dan geçiş yaptı.

 

Gülnar Belediyesi tarafından, Gülnar Kapısı kurularak sporcular coşkulu bir şekilde karşılandı.
Programa; “İlçe Kaymakamı Mustafa Ayvat, Belediye Başkan Vekili Osman Çöl, kurum amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Belediyenin facebook sayfasından yapılan açıklamada, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Geçiş güzergahlarında bu ana tanık olan Gülnar halkı, sporcuları coşkulu bir şekilde karşıladı dedi.
 

Ünüvar , “Spor bir kültür kaynaşmasıdır. Bu turnuvanın Mersinimiz ve İlçelerimiz için hayırlara vesile olmasını cenabı-ı Allahtan niyaz ediyorum ve iyi bir turnuva olmasını temenni ediyorum. Bisiklet turunun etabı ne kadar zor olursa kalitesi de o kadar yüksek demektir. Ayrıca toplumların barış, huzur ve kardeşlik içerisinde yaşamaları için spor en önemli unsurlardandır dedi.

 

Ünüvar, Tour Of Mersin, Gülnar’ın tanıtımında da önemli bir obje olacaktır. Bu gibi etkinliklerle Gülnar İlçemizi bütün Dünyaya tanıtmamıza fırsat buluyoruz. Bu tür organizasyonların aralıksız devam etmesini temenni ediyorum. Ekip olarak bu yarışlar için ilçemizi hazırladık. En büyük temennimiz sporcularımızın etaplarını kazasız belasız tamamlamasıdır dedi. Ünüvar, organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.

 

NOT: Mobilden sitemize bağlanan okuyucuların haber fotoğraflarının tamamını görebilmesi için, haberin altında bulunan "normal masaüstü görünümü" sekmesine tıklayarak habere yeniden bağlanıp fotoğrafları görebilirler.

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...